Sztuka skutecznego porozumiewania się Davis Martha, Patrick Fanning, McKay Matthew Książka
| Wydawnictwo: | GWP |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | trzecie |
| Liczba stron: | 336 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2019 |
Podobne do Sztuka skutecznego porozumiewania się
O książce Sztuka skutecznego porozumiewania się
Umiejętność komunikowania się ma ogromny wpływ na wszystkie sfery naszego życia. Dzięki niej budujemy i podtrzymujemy przyjazne relacje z ludźmi, jasno wyrażamy swoje myśli, skutecznie porozumiewamy się z rodziną i ze współpracownikami, radzimy sobie w sytuacjach konfliktowych, a nawiązując nowe znajomości, unikamy pułapek wynikających z uprzedzeń. Potrafimy także zadbać o własne potrzeby. Wiele osób niesłusznie zakłada, że umiejętności komunikacyjne są wrodzone i nie można ich nabyć. Jednak dzięki odpowiednim ćwiczeniom każdy może się nauczyć sprawnego i skutecznego porozumiewania się. Komunikowanie się jest umiejętnością, którą zawsze można udoskonalić. Autorzy książki opisują narzędzia, które pozwolą ci wyrazić siebie i skutecznie porozumiewać się z innymi. Pomogą ci w tym liczne przykłady i praktyczne ćwiczenia. Dzięki tej książce nauczysz się: • aktywnie słuchać, • jasno wyrażać własne intencje, • odczytywać mowę ciała, • radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, • negocjować, • nawiązywać kontakty towarzyskie, • rozmawiać z dziećmi i innymi członkami rodziny, • wypowiadać się na forum publicznym.Szczegółowe informacje na temat książki Sztuka skutecznego porozumiewania się
| Wydawnictwo: | GWP |
| EAN: | 9788374897952 |
| Autor: | Davis Martha, Patrick Fanning, McKay Matthew |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | trzecie |
| Liczba stron: | 336 |
| Format: | 16.5x23.5cm |
| Rok wydania: | 2019 |
| Data premiery: | 2019-06-05 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | GWP.PL Sp. z o.o. Bema 4/1A 81-753 Sopot PL e-mail: [email protected] |
Inne książki Davis Martha, Patrick Fanning, McKay Matthew
Inne książki z kategorii Rozwój osobisty
Oceny i recenzje książki Sztuka skutecznego porozumiewania się
Pomóż innym i zostaw ocenę!
"Sztuka skutecznego porozumiewania się" autorstwa McKay Matthew, Davis Martha i Fanning Patrick to klucz do osiągnięcia prawdziwego zrozumienia i głębokiej łączności z innymi ludźmi. Autorzy z dużą dozą empatii i profesjonalizmu omawiają techniki i strategie, które pomagają w nawiązywaniu skutecznej komunikacji. Dzięki tej książce uczymy się, jak słuchać, rozumieć i być rozumianym, co jest fundamentem każdej zdrowej relacji. Jest to lektura, która ma potencjał zmienić życie, ucząc, jak żyć w harmonii z otoczeniem i budować trwałe, satysfakcjonujące relacje.
"Sztuka skutecznego porozumiewania się" autorstwa McKay Matthew, Davis Martha i Fanning Patrick to klucz do osiągnięcia prawdziwego zrozumienia i głębokiej łączności z innymi ludźmi. Autorzy z dużą dozą empatii i profesjonalizmu omawiają techniki i strategie, które pomagają w nawiązywaniu skutecznej komunikacji. Dzięki tej książce uczymy się, jak słuchać, rozumieć i być rozumianym, co jest fundamentem każdej zdrowej relacji. Jest to lektura, która ma potencjał zmienić życie, ucząc, jak żyć w harmonii z otoczeniem i budować trwałe, satysfakcjonujące relacje.