Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?


Gabriella Contestabile

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Oprawa miękka
Liczba stron: 320
26,33

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Być kobietą… po włosku!

Włoszki są pewne siebie, przebojowe i niezależne, pewnie za to są tak uwielbiane przez kino, czy sztukę w ogóle. To one rządzą w domu, a idąc pewnym krokiem, roześmiane z przyjaciółkami cały świat leży u ich stóp. Czy można poczuć się choć trochę jak mieszkanka Italii, nie opuszczając Polski?

W czym tkwi źródło ich pewności siebie i miłości do życia? Na czym polega ich niepowtarzalne poczucie stylu? Aby znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania, warto zapytać same zainteresowane, wejść do domów Włoszek, wsłuchać się w głos kina i odwiedzić warsztaty rzemieślników czy sławnych projektantów.

Życie może być sztuką, z małe sprawy – źródłem olbrzymiej satysfakcji i radości. Trzeba tylko się tego nauczyć, a jak pobierać nauki, to od mistrzyń w tej dziedzinie – Włoszek.

Polecane tytuły

Materiały o książce

Strona autorki w serwisie Facebook

Recenzje

polecam

Żeby poprawić sobie nastrój w takie nieprzyjemne i pochmurn zimowe wieczory sięgnęłam po książkę, która ma nie tylko poprawić nastrój, ale nauczyć nas jak z życia korzystać i jak codzienne małe doświadczenia zamieniać na wielkie i życiowe kroki milowe.

Świetna, przyjemna, w sam raz do przeczytania w weekend, masa interesujących informacji i porad, historii Włoch, mody, kina czy gastronimi. 

rozwiń tekst...

Italia!

Świetna ksiażka, pełna fantastycznych i interesujących inforacji z zycia autorki oraz jej znajomych, pokazuje jak mozna w bardzo prosty sposób poczuć się jak Włoszka, nie tylko jeśl chodzi o modę, ale przede wszytskim w kwestii podejścia do życia, czerpania z niego ile sie da i doceniania drobiazgów życia codziennego.

Bardzo fajna, lekka i przyjemna lektura do poczyatnia na wieczór 

rozwiń tekst...

bardzo ciekawa książka

W książce autorka pokazuje, że piękno to nie tylko to co na zewnątrz, ale równiez pewnosć siebie, spojrzenie na świat i otaczającą nas rzeczywistość oraz sposób bycia. Tytaj, dostajemy to wszystko, ale w włoskim wydaniu. Bardzo ciekawa, fajnie i lekko napisana książka, dużo interesujących odniesień do filmu czy mody. Polecam, fajna lektura :)) rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...