Robale. Lubię naklejać Alice James Książka
| Wydawnictwo: | Wilga |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 44 |
| Format: | 238x305 |
| Rok wydania: | 2026 |
Kup w zestawie
O książce Robale. Lubię naklejać
Książka łączy fakty i ciekawostki oraz mnóstwo dużych naklejek. Książki mają duży format, dzięki czemu naklejanie staje się jeszcze łatwiejsze i fajniejsze.
W środku czeka ponad sto dużych naklejek oraz ilustracje przedstawiające fascynujący świat owadów i małych stworzeń żyjących tuż obok nas.
Dziecko może bawić się na dwa sposoby: wyklejać sceny według własnej wyobraźni lub uzupełniać obrazki zgodnie ze wskazówkami zawartymi w książce. W ten prosty i atrakcyjny sposób uczy się nazw i wyglądu rozmaitych robali – od biedronek i motyli po mrówki, pająki i chrząszcze.
Książka rozwija małą motorykę, spostrzegawczość oraz koncentrację, a jednocześnie angażuje dziecko w twórczą, spokojną zabawę z dala od ekranu komputera czy telefonu. Kolorowe ilustracje i ciekawostki o owadach sprawiają, że nawet mali sceptycy szybko przekonają się, że świat najmniejszych stworzeń jest pełen tajemnic i niezwykłych historii. To książka idealna do wspólnego odkrywania i świetny sposób na poszerzenie wiedzy o naturze.
Szczegółowe informacje na temat książki Robale. Lubię naklejać
| Wydawnictwo: | Wilga |
| EAN: | 9788384251669 |
| Autor: | Alice James |
| Tłumaczenie: | Grażyna Winiarska |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 44 |
| Format: | 238x305 |
| Rok wydania: | 2026 |
| Data premiery: | 2026-06-17 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o Marszałkowska 116/122 00-017 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Robale. Lubię naklejać
Inne książki Alice James
Oceny i recenzje książki Robale. Lubię naklejać
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!