Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian Sroga Adam Książka
| Wydawnictwo: | Infor |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 298 |
| Format: | 233x167 mm |
| Rok wydania: | 2022 |
Podobne do Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian
O książce Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian
Czytelnik dowie się z książki: kiedy mamy do czynienia z grupą spółek, czym jest "wiążące polecenie" spółki dominującej, czy rada spółki nadzorczej może żądać dokumentów od spółki zależnej, kiedy może nastąpić przymusowy wykup akcji lub udziałów wspólników, czego może żądać rada nadzorcza przed wyrażeniem zgody na zawarcie transakcji, jak rozumieć uzasadniony interes spółki. Publikacja "Kodeks spółek handlowych z komentarzem do zmian " to nie tylko komentarz eksperta do zmian wchodzących w życie 13 października 2022 r. i 10 listopada 2023 r., lecz także ujednolicony tekst ustawy - Kodeks spółek handlowych wraz z wyróżnieniem konkretnych przepisów i wskazaniem dat, od kiedy zmienione przepisy mają zastosowanie. Tekst został wzbogacony licznymi przykładami, które łatwiej pozwolą zrozumieć konsekwencje zmian przepisów. To przystępne opracowanie, napisane zrozumiałym językiem, pomoże w pracy zarówno prawnikom, jak i osobom niebędącym prawnikami zasiadającym w zarządach i radach nadzorczych spółek. ATUTY PUBLIKACJI: Kompleksowość, prosty język, praktyczne przykłady, zwięzłość.
Szczegółowe informacje na temat książki Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian
| Wydawnictwo: | Infor |
| EAN: | 9788382682786 |
| Autor: | Sroga Adam |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 298 |
| Format: | 233x167 mm |
| Rok wydania: | 2022 |
| Podmiot odpowiedzialny: | INFOR PL S.A. Burakowska 14" 01-066 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Inne książki Sroga Adam
Oceny i recenzje książki Kodeks Spółek Handlowych z komentarzem do zmian
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!