Folwark. Ulice komendanta Kościesza Norbert Grzegorz Książka
| Wydawnictwo: | Męskie Wydawnictwo N-Kort |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 264 |
| Format: | 146x211 mm |
| Rok wydania: | 2023 |
Kup w zestawie
O książce Folwark. Ulice komendanta
"Były funkcjonariusz w nowej książce "Folwark - ulice komendanta" bardzo szczerze i bezpardonowo opowiada o patologiach w polskiej policji
"Ulice komendanta" to fabularyzowana literatura faktu, w swej książce
Norbert Kościesza, były policjant , służący między innymi na Lubelszczyźnie i Podlasiu, po raz kolejny odkrywa przed czytelnikiem szokującą prawdę o instytucji państwowej, której misją jest dbanie o praworządność i bezpieczeństwo.
Postacie, które przedstawia, są fikcyjne, choć mają swe odpowiedniki w rzeczywistości, a opisane historie wydarzyły się naprawdę w wielu komendach w całej Polsce. Kościesza w brutalny i bardzo mocny sposób opisuje policyjną codzienność zasnutą oparami alkoholu, której granice wyznaczają nazwiska, znajomości i układy. Opowiada o trudnych interwencjach oraz sytuacjach ukrywanych przed obywatelami. Szokuje obrazem przełożonych, dla których priorytetami są wpływy i utrzymanie stanowisk.
Uświadamiając obywatelom, co tak naprawdę dzieje się za drzwiami komendy, autor walczy o godne warunki pracy swoich kolegów. Książka skłania także do refleksji. Dlaczego jest tak źle i co zrobić, aby było lepiej?"
Szczegółowe informacje na temat książki Folwark. Ulice komendanta
| Wydawnictwo: | Męskie Wydawnictwo N-Kort |
| EAN: | 9788395378232 |
| Autor: | Kościesza Norbert Grzegorz |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 264 |
| Format: | 146x211 mm |
| Rok wydania: | 2023 |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOTYLEKSIAZKOWE.PL BEATA FRĄCKIEWICZ ZWROTNICZA 6 01-219 WARSZAWA PL |
Podobne do Folwark. Ulice komendanta
Inne książki Kościesza Norbert Grzegorz
Inne książki z kategorii Reportaż
Oceny i recenzje książki Folwark. Ulice komendanta
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!