Konto

Zapomnij, że istniałem. Tom 1 wyd. kieszonkowe Beata Majewska Książka

Zapomnij, że istniałem. Tom 1 wyd. kieszonkowe
11,18 zł
14,90 zł - sugerowana cena detaliczna
Wydawnictwo: Jaguar
Rodzaj oprawy: Okładka broszurowa (miękka)
Wydanie: 1
Liczba stron: 366
Rok wydania: 2020
Zobacz więcej

Podobne do Zapomnij, że istniałem. Tom 1 wyd. kieszonkowe

Prolog – Rafał Snarski dzwoni do swojej żony Weroniki zaniepokojony jej spóźnieniem. W słuchawce słyszy jednak tylko trzaski, krzyki i wycie syren. Kilka godzin później przychodzą do niego policjanci, aby poinformować o śmierci żony Weroniki i syna Kacperka. Snarski zajmuje się organizacją pogrzebu, wymienia kilka ostrych zdań z księdzem i postanawia wyjechać.

Po kilku latach Rafał osiada w niedużej wiosce. Zgorzkniały, samotny mężczyzna trzyma się z daleka od świata i jego spraw. Pierwsze spotkanie z Luizą, młodą kobietą pełniącą funkcję pani sołtys, nie wypada pozytywnie i żadne z tych dwojga nie myśli o kontynuowaniu relacji.

Ale Luiza nie może stale unikać Rafała ze względu na zajmowane stanowisko. Z czasem nawiązują nić porozumienia, dziewczyna oferuje nawet, że nauczy go hodować pszczoły. Spędzają razem sporo czasu, przez co narzeczony Luizy, Damian, staje się zazdrosny. Zabiera Luizę na weekend w góry, żeby odciągnąć narzeczoną od myśli o innym mężczyźnie i zaplanować ślub. Związek z Damianem coraz mniej interesuje Luizę, a gdy dowiaduje się, co takiego wymyślił, żeby odciągnąć ją od nowego mieszkańca wsi, podejmuje zdecydowane kroki.

Sytuacja Rafała również zmienia się dość radykalnie, kiedy odzywa się ktoś z przeszłości, ktoś, dla kogo dawniej pracował, i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Rafał nie może odmówić, jeśli drogie mu jest życie Luizy. Chociaż wie, że prawdopodobnie straci ją w ten sposób na zawsze.

Nie docenia jednak determinacji i uporu młodej pani sołtys…

Szczegółowe informacje na temat książki Zapomnij, że istniałem. Tom 1 wyd. kieszonkowe

Wydawnictwo: Jaguar
EAN: 9788376869865
Autor: Beata Majewska
Rodzaj oprawy: Okładka broszurowa (miękka)
Wydanie: 1
Liczba stron: 366
Rok wydania: 2020
Data premiery: 2021-09-14
Podmiot odpowiedzialny: Wydawnictwo Jaguar Sp. z o.o.
Mierosławskiego 11 a
01-527 Warszawa
PL
e-mail: [email protected]

Inne książki Beata Majewska

Oceny i recenzje książki Zapomnij, że istniałem. Tom 1 wyd. kieszonkowe

Średnia ocen:
~ /10
Liczba ocen:
0
Powiedz nam, co myślisz!

Pomóż innym i zostaw ocenę!

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych recenzji

Pomóż innym i zostaw ocenę!

Bestsellery

Nowości

DARMOWA DOSTAWA
za zapis do newslettera!
Nowości, promocje, inspiracje – wszystko na Twoim mailu.
*Kod jednorazowego użycia przy minimalnej wartości koszyka 89 zł.