Świat lodu i ognia wyd. 2024 George R.R. Martin Książka
| Wydawnictwo: | Czwarta Strona |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 3 |
| Liczba stron: | 326 |
| Rok wydania: | 2014 |
Podobne do Świat lodu i ognia wyd. 2024
O książce Świat lodu i ognia wyd. 2024
Każda historia ma swój początek…
„Świat Lodu i Ognia” to dopełnienie kultowej sagi i serialu HBO, które zdobywają coraz więcej czytelników i widzów na całym świecie. George R.R. Martin z pomocą Elio M. Garcia JR i Lindy Antonsson zebrał opowieści o legendarnych dynastiach i mistycznych krainach Siedmiu Królestw.
„Świat Lodu i Ognia” to spisana przez maesterów, septonów i minstreli kronika dziejów od Ery Herosów, poprzez przybycie Pierwszych Ludzi i nadejście Aegona Zdobywcy oraz ustanowienie przez niego Żelaznego Tronu, aż po upadek Obłąkanego Króla, Aerysa II Targaryena. To historia obfitująca w bitwy i rebelie, która doprowadziła do opisanego w „Pieśni Lodu i Ognia” konfliktu między czterema dynastiami: Starków, Lannisterów, Baratheonów i Targaryenów.
Pięknie wydany tom, który oprócz historii Siedmiu Królestw, zawiera ponad 170 kolorowych ilustracji – prawdziwa perła dla fanów sagi i serialu „Gra o Tron”.
Szczegółowe informacje na temat książki Świat lodu i ognia wyd. 2024
| Wydawnictwo: | Czwarta Strona |
| EAN: | 9788368263084 |
| Autor: | George R.R. Martin |
| Tłumaczenie: | Michał Jakuszewski |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 3 |
| Liczba stron: | 326 |
| Rok wydania: | 2014 |
| Data premiery: | 2024-08-28 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Wydawnictwo Poznańskie sp. z o. o. Fredry 8 61-701 Poznań PL e-mail: [email protected] |
Inne książki George R.R. Martin
Oceny i recenzje książki Świat lodu i ognia wyd. 2024
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!