Hudson Taylor - do wnętrza Chin Benge Janet & Geoff Książka
| Wydawnictwo: | Szaron |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 152 |
| Format: | 208x155 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
Podobne do Hudson Taylor - do wnętrza Chin
O książce Hudson Taylor - do wnętrza Chin
HUDSON TAYLOR: Do wnętrza Chin
Seria: Chrześcijańscy bohaterowie dawniej i dziś.
Teraz już tylko Bóg może nas uratować! kapitan Morris starał się przekrzyczeć sztorm. Hudson Taylor musiał przyznać mu rację. Statek może wkrótce zatonąć, a on nie dopłynie do Chin, choć jest pewien, że właśnie do tego kraju powołał go Bóg!
Mimo niebezpieczeństw Hudson dopłynął do swoich ukochanych Chin. Ufał, że Bóg, który go powołał, będzie zaspokajał jego potrzeby. Bez względu na prześladowania i cierpienia zaniósł Bożą prawdę Chinom.
Dzisiaj jego życie w dalszym ciągu jest natchnieniem i wyzwaniem dla wielu wierzących, aby niezależnie od osobistych doświadczeń i trudności nieść ewangelię tym, którzy nie mają nadziei.
Szczegółowe informacje na temat książki Hudson Taylor - do wnętrza Chin
| Wydawnictwo: | Szaron |
| EAN: | 9788382471786 |
| Autor: | Benge Janet & Geoff |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 152 |
| Format: | 208x155 mm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Podmiot odpowiedzialny: | SZARON GRZEGORZ PRZELIORZ 3 maja 49A 43-450 PL e-mail: [email protected] |
Inne książki Benge Janet & Geoff
Oceny i recenzje książki Hudson Taylor - do wnętrza Chin
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!