Odkupienie


Ewa Pirce

Odkupienie

Oprawa miękka
Wydawnictwo: NieZwykłe
28,41

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

„Gdyby nie Brian, nie poznałabym smaku szczęścia, nie dowiedziałabym się, czym jest prawdziwa miłość. (...) Ale również nie poczułabym goryczy odrzucenia i samotności gorszej od tej, której doświadczałam od najmłodszych lat. Nie zaznałabym prawdziwego bólu – takiego odczuwalnego każdą cząstką ciała i umysłu. Takiego, który uniemożliwia oddychanie, wyzuwa z chęci do życia, doprowadza na skraj obłąkania. Wpycha cię w ramiona czarnej rozpaczy. Pozbawia wiary i nadziei na lepsze jutro”.

Brian Wild od początku miał jasny cel, do którego dążył. Obsesyjnie, nie zważając na konsekwencje dążył do wypełnienia zemsty, którą obiecał swojemu ojcu.
Podczas swojej podróży ku zemście zdobył wszystko. Pieniądze, szacunek, a także życie o jakim zawsze marzył. Jednak pojawienie się na jego drodze Olivii Henderson - córki jego największego wroga wywróciło jego, na pozór idealne, życie do góry nogami.
Brian nie był świadomy, że pomimo wielu osiągnięć jego życie nie było kompletne. Brakowało mu uczuć, które tchnęła w niego dopiero żywiołowa Olivia na nowo wzbudzając w nim nadzieję, że może kochać. Mimo odnalezienia bratniej duszy Brian dokonał zemsty. Jednak zaplanowany skrzętnie plan nie dał mu długo wyczekiwanej satysfakcji. Wręcz przeciwnie. Brian został sam.


Pozbawiony kobiety, którą zaczął darzyć wyjątkowym uczuciem.


Pozbawiony marzeń, które odważył się wreszcie snuć.


Zraniony i zdesperowany postanawia zrobić wszystko, byleby odkupić własne winy.


Czy Brian odzyska Olivię?

Polecane tytuły

Materiały o książce

Oficjalna strona Autorki na Facebooku

 

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...