Elektrosmog - eliminacja


Stachna Matuszek

Elektrosmog - eliminacja

Oprawa miękka
Liczba stron: 174
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Odczuwasz ciągły niepokój, jesteś nerwowy, odczuwasz bóle wszelkiego rodzaju? Mimo leczenia farmakologicznego nie odczuwasz poprawy swojego stanu? Przeczytaj niniejszą publikację – może okazać się, że źródło Twoich cierpień można zniwelować w prosty, aczkolwiek niekonwencjonalny sposób.

Autorka książki wychodzi z założenia, że to właśnie przede wszystkim w naturze powinniśmy szukać recepty na większość odczuwanych dolegliwości. Z tego względu uczy czytelnika poprawnie chronić swoje domy, ogrody, samochody, sprzęty elektroniczne przed szkodliwym promieniowaniem; odpowiednio dobierać przedmioty codziennego użytku, jedzenie, kosmetyki, odzież.

Publikacja zawiera zbiór porad, opartych na odważnych poglądach autorki, potwierdzonych jednak własnymi doświadczeniami. Powstała ona z myślą o wszystkich, którzy chcą poprawić komfort życia, wykorzystując mądrość natury.

Stachna Matuszek – ur. w 1954 r. na Opolszczyźnie. Od 2006 r. zajmuje się radiestezją oraz badaniem niekorzystnego wpływu promieniowania elektromagnetycznego na zdrowie człowieka. W celu uzyskania równowagi między jonami dodatnimi i ujemnymi w energii atmosfery, wykorzystała biegunowość kamieni polnych. Po stwierdzeniu, że jest to energia mająca dobroczynny wpływ na zdrowie, zaczęła dogłębnie analizować zasady fizyki, które mają wpływ na ruchy wahadełka. Zainteresowała się biegunowością materii i jej wpływem na energię środowiska. Mottem przewodnim jej poszukiwań jest: mądrość życiową należy brać z obserwacji przyrody i z wielką konsekwencją tego się trzymać.

Polecane tytuły

Materiały o książce

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.



Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...