Zaplątani w sieci Elżbieta Jodko-Kula Książka
| Wydawnictwo: | HarperYA |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 208 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Zaplątani w sieci
Ósmoklasistka Kamila nie odnajduje się wśród rówieśników ze szkoły. Jej mama wyjechała do pracy w Irlandii i dziewczyna mieszka tylko z babcią, która nie potrafi nawiązać relacji z wnuczką.
Kamila jest ze swoimi zmartwieniami sama. Na domiar złego po imprezie urodzinowej koleżanki z klasy w sieci zostaje opublikowany filmik pokazujący ją w bardzo złym świetle.
Nastolatka staje się ofiarą szkolnego hejtu. Dziewczyna z dnia na dzień zamyka się w sobie i coraz częściej świat realny zastępuje internetowym. Robi się opryskliwa dla otoczenia. Wagaruje, a potem barykaduje się w swoim pokoju i przestaje go opuszczać. Przegapia zapisy o liceum. Okłamuje mamę i babcię. Zaszyta w sieci boi się nawet wyjść do łazienki. Problem narasta.
Czy ktoś go zauważy i pomoże Kamili?
Szczegółowe informacje na temat książki Zaplątani w sieci
| Wydawnictwo: | HarperYA |
| EAN: | 9788327687074 |
| Autor: | Elżbieta Jodko-Kula |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 208 |
| Format: | 14.5x21.5cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-05-06 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | HarperCollins Polska Sp.z o.o. ul. Domaniewska 34A 02-672 Warszawa PL |
Podobne do Zaplątani w sieci
Inne książki Elżbieta Jodko-Kula
Inne książki z kategorii Literatura młodzieżowa
Oceny i recenzje książki Zaplątani w sieci
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!