Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka Robert B. Cialdini Książka
| Wydawnictwo: | GWP |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | szóste |
| Liczba stron: | 328 |
| Format: | 165x240mm |
Podobne do Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
O książce Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
Szczegółowe informacje na temat książki Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
| Wydawnictwo: | GWP |
| EAN: | 9788374894937 |
| Autor: | Robert B. Cialdini |
| Tłumaczenie: | Bogdan Wojciszke |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | szóste |
| Liczba stron: | 328 |
| Format: | 165x240mm |
| Data premiery: | 2014-06-11 |
| Podmiot odpowiedzialny: | GWP.PL Sp. z o.o. Bema 4/1A 81-753 Sopot PL e-mail: [email protected] |
Inne książki Robert B. Cialdini
Oceny i recenzje książki Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Robert Cialdini w "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" odkrywa mechanizmy perswazji i wpływu społecznego. Jest to kluczowe dzieło dla każdego, kto chce zrozumieć, jak działają techniki przekonywania i jak można je wykorzystać w praktyce. Cialdini, z naukową precyzją i klarownością, przedstawia sześć zasad wpływu, które mogą pomóc w osiąganiu sukcesu zawodowego i osobistego. Książka jest źródłem praktycznej wiedzy, której zastosowanie może mieć realny wpływ na życie czytelnika. "Wywieranie wpływu na ludzi" to podręcznik perswazji dla XXI wieku.
Robert Cialdini w "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" odkrywa mechanizmy perswazji i wpływu społecznego. Jest to kluczowe dzieło dla każdego, kto chce zrozumieć, jak działają techniki przekonywania i jak można je wykorzystać w praktyce. Cialdini, z naukową precyzją i klarownością, przedstawia sześć zasad wpływu, które mogą pomóc w osiąganiu sukcesu zawodowego i osobistego. Książka jest źródłem praktycznej wiedzy, której zastosowanie może mieć realny wpływ na życie czytelnika. "Wywieranie wpływu na ludzi" to podręcznik perswazji dla XXI wieku.