W domu. Milusińscy Elżbieta Korolkiewicz Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 12.0x15.3cm |
| Rok wydania: | 2023 |
Kup w zestawie
O książce W domu. Milusińscy
Kartonowa książeczka DOTYKOWA dla MALUSZKA – na okładce i na każdej rozkładówce WKŁADKA Z FUTERKIEM.Różne FAKTURY zapewniają przyjemne WRAŻENIA SENSORYCZNE.
Ciekawa prezentacja ZWIERZĄTEK NA WSI.
SYMPATYCZNE ZDJĘCIA i CIEKAWOSTKI angażują do zabawy i poznawania świata zwierząt wiejskich oraz ich młodych.
Urocza książeczka dla maluszków o ZWIERZĄTKACH NA WSI.
Dzięki niej dziecko DOTKNIE zwierzątek, przekona się, jakie są MIĘCIUTKIE, a także pozna ich NAZWY – zarówno dorosłych, jak i młodych zwierząt.
Książka zawiera CIEKAWOSTKI dotyczące opieki zwierząt nad młodymi. Najważniejsze słowa zostały WYRÓŻNIONE kolorami. Każdy maluszek z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w DOTYKU są JAGNIĄTKO, KURCZĄTKO czy CIELĄTKO!
Książka
• wspiera ROZWÓJ SENSORYCZNY
• aktywizuje zmysły WZROKU, DOTYKU i SŁUCHU
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wzbudza CIEKAWOŚĆ ŚWIATA
• wzbogaca SŁOWNICTWO MILUSIŃSCY Seria dla maluszków składa się z KARTONOWYCH książeczek z SENSORYCZNYMI WKŁADKAMI. Umożliwia małym rączkom badanie rozmaitych faktur.
Przedstawia sympatyczne zwierzęta.
Zapewnia świetną zabawę i wspomaga INTEGRACJĘ SENSORYCZNĄ.
Szczegółowe informacje na temat książki W domu. Milusińscy
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381812979 |
| Autor: | Elżbieta Korolkiewicz |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 12.0x15.3cm |
| Rok wydania: | 2023 |
| Data premiery: | 2023-05-26 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do W domu. Milusińscy
Inne książki Elżbieta Korolkiewicz
Oceny i recenzje książki W domu. Milusińscy
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!