Rekolekcje ze św. Faustyną Kowalską Mira Majdan Książka
Wydawnictwo: | Promic |
Wydanie: | 1 |
Rok wydania: | 2025 |
Święta Faustyna Kowalska, wizjonerka, mistyczka, orędowniczka Bożego Miłosierdzia, jest znana jako twórczyni Dzienniczka, niezwykłego dzieła duchowego, zachwycającego prostotą i mądrością, zawierającego skierowane do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu.
Podczas rekolekcji z autorką Dzienniczka, jak pisze we wstępie autorka: „W piętnastu krótkich rozważaniach spróbujemy przyjrzeć się życiu św. siostry Faustyny. Zobaczymy, jak się modliła, jak pracowała, jak radziła sobie z trudnościami, jak traktowała swoje powołanie, jak spotkanie z Bogiem miłosiernym – do którego Kościół nas dziś tak gorliwie zaprasza – wpłynęło na jej postrzeganie siebie i innych. Jeśli pomimo naszych odmiennych warunków życiowych i może onieśmielającej nas otoczki „cudowności” uda nam się odkryć w niej jedną z nas i znaleźć u niej światło na nasze problemy; jeśli spotkamy ją taką, jaką zapamiętały ją współsiostry – naturalną, prostą i życzliwą – zadanie tej książeczki można będzie uznać za spełnione”.
Spośród tematów rozważań wymieńmy przynajmniej kilka: Faustyna i środowisko rodzinne; Faustyna i praca; Faustyna i objawienia; Faustyna i Trójca Święta; Faustyna i sakramenty; Faustyna i Matka Boża; Faustyna i rzeczy ostateczne. Książkę zamyka Krótkie kalendarium życia świętej Faustyny oraz Litania do świętej Faustyny.
Szczegółowe informacje na temat książki Rekolekcje ze św. Faustyną Kowalską
Wydawnictwo: | Promic |
EAN: | 9788368328219 |
Autor: | Mira Majdan |
Wydanie: | 1 |
Rok wydania: | 2025 |
Data premiery: | 2025-03-07 |
Podmiot odpowiedzialny: | PROMIC Sp. z o.o. ul. Św. Bonifacego 9 02-914 Warszawa PL |
Podobne do Rekolekcje ze św. Faustyną Kowalską
Inne książki Mira Majdan
Oceny i recenzje książki Rekolekcje ze św. Faustyną Kowalską
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!