Pojazdy. Dopasuj dźwięki Opracowanie Zbiorowe Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 8 |
| Format: | 15.0x15.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Pojazdy. Dopasuj dźwięki
Książeczka kartonowa z PRZYCISKIEM DŹWIĘKOWYM.
Do lektury zachęcają SYMPATYCZNE ILUSTRACJE.
Książka zapoznaje z DŹWIĘKAMI wydawanymi przez POJAZDY.
Okładka z WYPUKŁYMI FORMAMI pozwala na badanie różnych FAKTUR.
Czy potrafisz DOPASOWAĆ dźwięk do każdego bohatera? POJAZDY robią dużo HAŁASU, ale dźwięki, które wydają, są POMIESZANE! Naciskaj przycisk, aż dopasujesz odgłos do bohatera na obrazku.
Książka:
• zapoznaje z DŹWIĘKAMI wydawanymi przez POJAZDY
• wspiera WSZECHSTRONNY ROZWÓJ dziecka
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wzbogaca SŁOWNICTWO
Dopasuj dźwięki
To seria książek zawierających przycisk dźwiękowy z 5 dźwiękami. Dzięki niej dzieci w przyjazny sposób zapoznają się z odgłosami wydawanymi przez różnych bohaterów.
Szczegółowe informacje na temat książki Pojazdy. Dopasuj dźwięki
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381815901 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 8 |
| Format: | 15.0x15.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-09-30 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
| Ostrzeżenia i pozostałe informacje: | Ryzyko zadławienia. Książka przeznaczona do użytku pod nadzorem osoby dorosłej |
Podobne do Pojazdy. Dopasuj dźwięki
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Pojazdy. Dopasuj dźwięki
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!