Opuść brzeg Timothee Paton Książka
| Wydawnictwo: | Szaron |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 80 |
| Format: | 208x142 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Opuść brzeg
Poruszające wezwanie, by nie zmarnować jedynego życia, jakie dał nam Bóg. Autor pokazuje, że każdy z nas stoi przed wyborem: zostać na bezpiecznym brzegu lub odpowiedzieć na zaproszenie Jezusa, zabrać swoje sieci i wypłynąć na głębokie wody tam, gdzie rodzi się prawdziwa wiara i prawdziwa przygoda z Bogiem.
Książka jest krótka jej przeczytanie zajmuje około 45 minut ale wpływ może trwać całe dziesięciolecia. To mocny, prosty i inspirujący manifest, który już zmobilizował tysiące osób na całym świecie do aktywnej służby, odwagi i gotowości, by iść tam, gdzie potrzeby są największe.
Znany ewangelista Reinhard Bonnke ujął to dosadnie: Niektórzy ludzie na każdej konferencji misyjnej otrzymują nowe powołanie od Boga. Ty nie potrzebujesz nowego powołania. Trzeba iść do centrum handlowego, kupić walizkę i wyjechać! Ta książka niesie dokładnie takie przesłanie proste, konkretne i niemożliwe do zignorowania.
Szczegółowe informacje na temat książki Opuść brzeg
| Wydawnictwo: | Szaron |
| EAN: | 9788382471335 |
| Autor: | Timothee Paton |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 80 |
| Format: | 208x142 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Podmiot odpowiedzialny: | SZARON GRZEGORZ PRZELIORZ 3 maja 49A 43-450 PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Opuść brzeg
Oceny i recenzje książki Opuść brzeg
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!