Miasto. Okienka maluszka Opracowanie Zbiorowe Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 14.0x14.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Miasto. Okienka maluszka
Urocza kartonowa książeczka dla MALUSZKA – na każdej rozkładówce okienko.
ZABAWNE ILUSTRACJE angażują do zabawy i poznawania świata zwierząt.
Prezentuje różne ŚRODOWISKA i PORY ROKU.
Urocza książeczka dla maluszków o GILU, który chce spotkać zwierzęta mieszkające razem z nim W MIEŚCIE. Dziecko znajdzie tu UKRYTE ZWIERZĄTKA i pozna ich NAZWY. Książka zawiera wesołe ILUSTRACJE, które sprawią małemu czytelnikowi mnóstwo frajdy. Każdy maluszek z pewnością chętnie sprawdzi, jakie zwierzątka mieszkają W MIEŚCIE!
Książka
• aktywizuje zmysły WZROKU i DOTYKU
• pobudza WYOBRAŹNIĘ
• rozwija CIEKAWOŚĆ ŚWIATA
• wprowadza w ŚWIAT ZWIERZĄT
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• uczy rozpoznawania PÓR ROKU
Okienka maluszka
Ta seria to KARTONOWE książeczki w ciekawych KSZTAŁTACH. Seria umożliwia maluchom aktyw-ne czytanie oraz poznawanie PÓR ROKU. Przedstawia sympatyczne zwierzęta w różnych ŚRODO-WISKACH. Zapewnia świetną zabawę.
Szczegółowe informacje na temat książki Miasto. Okienka maluszka
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381815086 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 14.0x14.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-10-31 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Miasto. Okienka maluszka
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Miasto. Okienka maluszka
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!