Kolorowanki z diamencikami Błyszczący kosmos Opracowanie Zbiorowe Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 24 |
| Format: | 22.0x28.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Kolorowanki z diamencikami Błyszczący kosmos
Sympatyczne ilustracje przedstawiające KOSMOS I JEGO MIESZKAŃCÓW.
MNÓSTWO błyszczących KLEJNOCIKÓW.
Tajemniczy KOSMICZNY świat.
Wyjątkowa książka do kolorowania z dołączonym arkuszem błyszczących diamencików, która OCZARUJE każde dziecko. Mali artyści odnajdą tu wizerunki sympatycznych UFOLUDKÓW i zachwycających PLANET oraz barwne KLEJNOCIKI.
Książka
• ćwiczy ZDOLNOŚCI MANUALNE
• rozwija KREATYWNOŚĆ
• trenuje KONCENTRACJĘ
• kształtuje POCZUCIE ESTETYKI
• zapewnia ŚWIETNĄ ZABAWĘ
"Kolorowanki z diamencikami" Seria UROCZYCH książek do kolorowania z lubianymi przez dzieci bohaterami. Błyszczące diamenciki PRZYCIĄGAJĄ WZROK i zachęcają do zabawy. Sympatyczne KOLOROWANKI podbiją serca wszystkich dzieci.
Szczegółowe informacje na temat książki Kolorowanki z diamencikami Błyszczący kosmos
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381814089 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 24 |
| Format: | 22.0x28.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-06-27 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Kolorowanki z diamencikami Błyszczący kosmos
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Kolorowanki z diamencikami Błyszczący kosmos
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!