Jednorożce. Maluj paluszkiem Opracowanie Zbiorowe Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 48 |
| Format: | 17.0x19.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
O książce Jednorożce. Maluj paluszkiem
KSIĄŻECZKA KREATYWNA z BAŚNIOWYMI BOHATERAMI.
RÓŻNORODNE I CIEKAWE ZADANIA doskonalą wiele umiejętności maluszków.
Dołączona PALETA FARB jest zawsze pod ręką.
Sympatyczne ilustracje zachęcają do MALOWANIA.
Najlepsza książka KREATYWNA dla malucha. Zawiera urocze ilustracje i proste teksty dotyczące baśniowych postaci, które zachęcą dzieci do TWORZENIA. Granicę stanowi tylko wyobraźnia!
Do książki dołączono PALETĘ FARB, dzięki czemu wszystko jest pod ręką.
Maluchy pokochają STEMPLOWANIE, MALOWANIE i DEKOROWANIE za pomocą ziemniaczanych STEMPELKÓW i własnych… PALUSZKÓW!
Książka
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wspomaga ROZWÓJ
• doskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄ
• trenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆ
• zachęca do KREATYWNOŚCI
Maluj paluszkiem
Seria książeczek z dołączoną paletą farb, dzięki której dzieci mogą malować za pomocą odcisków paluszków oraz wcześniej przygotowanych stempelków.
Szczegółowe informacje na temat książki Jednorożce. Maluj paluszkiem
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381813914 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 48 |
| Format: | 17.0x19.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-05-17 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Jednorożce. Maluj paluszkiem
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Jednorożce. Maluj paluszkiem
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!