Świat na spokojnie. Ćwiczenia pozwalające uwolnić się od lęku

Świat na spokojnie. Ćwiczenia pozwalające uwolnić się od lęku

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: ToTamto

49,99 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

49,99 zł - cena detaliczna

W sprzedaży od 2024-08-28.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Czujesz zdenerwowanie, kiedy musisz zrobić coś po raz pierwszy? Masz wrażenie, że przed sprawdzianem serce bije ci jak szalone?

Już teraz możesz pokonać lęki, dzięki prostym ćwiczeniom na koncentrację, uważność i wyciszenie.

Oto książka, która pokaże dzieciom, jak się skupiać na chwili obecnej oraz jakie triki stosować, aby odnaleźć spokój w stresujących sytuacjach. To także publikacja dla całej rodziny, gdyż stany lękowe nie znają wieku, i zawsze jest dobry moment, żeby nauczyć się sobie z nimi radzić. Proste ćwiczenia i zadania obejmują: relaksację, oddychanie, medytację i jogę.

Wybierz się w podróż i odkryj, jak działa twój umysł oraz jaki ma wpływ na emocje.

Już dziś dowiedz się, jak podchodzić do życia na spokojnie.

Autorka oparła wszystkie ćwiczenia i zadania na strategiach wykorzystywanych w terapii poznawczo-behawioralnej, wykazującej najwyższą skuteczność w leczeniu dziecięcych stanów lęków, a także na najskuteczniejszych narzędziach z terapii trzeciej generacji.

Barbara Tovar to uznana psycholożka kliniczna, zajmująca się sposobem funkcjonowania umysłu i emocji. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentami, jest również zapraszana na kongresy naukowe, występuje w programach telewizyjnych, a także pisze książki dla czytelników w każdym wieku. Jest ekspertką od pomagania małym i dużym w radzeniu sobie z lękiem.

Cristina Picazo urodziła się z ołówkiem w dłoni w Barcelonie w 1969 roku. Po ukończeniu studiów na akademii sztuk pięknych przez wiele udzielała lekcji rysunku i malarstwa dzieciom oraz dorosłym. Od 1999 roku zajmuje się wyłącznie ilustrowaniem i tworzeniem książek z zabawami plastycznymi dla dzieci.

Polecane tytuły

Materiały o książce

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...

Komentarze nie są potwierdzone zakupem