Gdy upadnę


J. Daniels

Gdy upadnę

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 448
Wydawnictwo: Edipresse Polska
22,99

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Reed Tennyson już nigdy nie zaangażuje się w związek z żadną kobietą. Jedna kiedyś go zraniła, tak bardzo, że postanowił, iż od tej pory kobiety będą mu służyć jedynie do seksu. Każdą z nich lojalnie o tym uprzedza – z każdą z nich spędza tylko jedną upojną noc, a potem – niemal dosłownie – wyrzuca je z domu.
Beth to dziewczyna po przejściach – przez całe życie mieszkała z matką narkomanką, po jej śmierci stała się bezdomna. Cudem udaje jej się odnaleźć siostrę matki, która z radością ją przyjmuje i traktuje jak córkę.
Gdy Reed spotyka Beth, musi przewartościować całe swoje życie – dociera do niego, że nadal istnieje na świecie kobieta, dla której może stracić głowę. Ale nie chce do tego dopuścić, nie chce znowu cierpieć, więc wzbrania się przed jakimkolwiek uczuciem. Na domiar złego do miasta wraca jego była dziewczyna…

Polecane tytuły

Materiały o książce

Recenzje

Gdy upadnę

"Gdy on na mnie patrzy, po prostu to czuję. Ciało pali mnie na samo wspomnienie tego, co wcześniej robiliśmy. Tego co mówił. Odgłosów, jakie wydawał, gdy dochodził. Kiedy łapie mnie za rękę, gwałtownie nabieram powietrza."

Recenzja "Gdy upadnę" Czeka już na was na blogu!

Zapraszam !

http://zapiski-ksiazkoholiczki.blogspot.com/2018/06/j-daniels-gdy-upadne.html

 

rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...