Zacznij zarabiać dzięki afiliacji. Zamieszczaj linki afiliacyjne na swoim blogu, w mediach społecznościowych czy w prywatnych wiadomościach.

Zapraszamy Cię do udziału w naszym Programie Partnerskim, który jest wspaniałym sposobem na zarabianie przez rekomendowanie naszych produktów.Kto obsługuje program partnerski?

Nasz Program Partnerski jest obsługiwany przez WebePartners, renomowaną sieć afiliacyjną specjalizującą się w e-commerce. WebePartners zapewnia niezbędne zaplecze techniczne dla naszego programu oraz oferuje darmowe narzędzia afiliacyjne dla wydawców.


Zarabiaj prowizję za polecenia

Stań się częścią Chodnika i zarabiaj atrakcyjną prowizję w wysokości 3% od każdej sprzedaży zrealizowanej dzięki Twojemu linkowi afiliacyjnemu. To prosty i skuteczny sposób na generowanie dodatkowych dochodów!


Kto może dołączyć?

Każdy! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym influencerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem afiliacyjnym, nasz program jest dla Ciebie.


Różnorodne platformy, nieograniczone możliwości

Każdy! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym influencerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem afiliacyjnym, nasz program jest dla Ciebie.Kliknij, aby dowiedzieć się więcej