Smaki miłości


Ashley Warlick

Smaki miłości

Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Oprawa miękka
Wydawnictwo: Chilli Books

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Pełna pasji opowieść o kobiecie, która nie bała się spełniać swoich pragnień

Kalifornia 1934. Początkująca pisarka Mary Frances uwielbia swojego męża, ale prawdziwą namiętność czuje do jego najlepszego przyjaciela. Pierwsza wspólnie spędzona z Timem noc na zawsze odmieni losy całej trójki. Połączy ich niezwykły układ, w którym Mary znajdzie prawdziwe spełnienie, inspirację i wsparcie.
Czy tylko ekstrawaganckie, kontrowersyjne, przesycone skandalem życie może dać jej prawdziwe szczęście? Jakie oblicza miłości odkryje, zanim zrozumie, co dla niej najważniejsze?
Tocząca się w urokliwych pejzażach Kalifornii, południa Francji i szwajcarskich Alp zmysłowa powieść, pełna smaków, zapachów, zachwytów i wzruszeń powstała na kanwie biografii M.F.K. Fisher – słynnej amerykańskiej pisarki, której twórczość inspirował trójkąt: miłość, jedzenie i literatura. Kiedy piszę o głodzie, tak naprawdę chodzi mi o pragnienie miłości, o ciepło, które tak uwielbiamy i którego tak łakniemy – wyznała w swojej autobiografii.

Ashley Warlick – amerykańska pisarka i właścicielka niezależnej księgarni. Smaki miłości to jej czwarta powieść.

Polecane tytuły

Materiały o książce

Recenzje

Skrupulatnie zbudowana intryga małżeńska

Nie wiem jak to jest u innych, ale ja czytam po to, by oderwać się od otaczającego świata i wpaść w zupełnie nieznaną mi dotąd rzeczywistość. Dlatego pewnie uwielbiam powieści obyczajowe. Tym razem znalazłam się w Kalifornii i byłam świadkiem wielopoziomowej, pełnej emocji historii miłosnej. Ashley Warlick ma niezwykły talent budowania napięcia wokół małżeńskiej intrygi. Bardzo przyjemnie spędzony czas. rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...