Książka bez sensu


Alfie Deyes

Książka bez sensu

Oprawa miękka
Wydawnictwo: Insignis
20,96

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Dołącz do kreatywnych rozrywek Alfiego!

Rozpoczęta przez Alfiego Deyesa - dokończona przez Ciebie!

Dzieło niezwykle popularnego - subskrybowanego aż przez 3,7 miliona użytkowników - angielskiego vlogera Alfiego Deyesa. Na swoim kanale YouTube - Pointless Blog - Deyes zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia.

Książka jest zaproszeniem Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek. Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Sprawdź, na ile schodów wejdziesz, zanim spadnie ci z głowy. Alfie rozpoczął tę książkę, ale z pewnością dokończysz ją ty!

Alfie Deyes (ur. w 1993) – angielski vlogger, YouTuber, autor bloga, vloga i gier. Do tej pory wydał dwie książki. W 2015 r. Deyes znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi w Wielkiej Brytanii – kategoria nowe media (Debrett's 500).

„Dziennik bez sensu” jest połączeniem dziennika i activity book. Niektórzy, ze względu na założony koncept, porównują go do książki Keri Smith, „Zniszcz ten dziennik”. Książka Deyesa jest zintegrowana z mediami społecznościowymi i zawiera darmową aplikację do ściągnięcia. Autor proponuje nam przeróżne formy rozrywki, m.in. rysowane selfie czy też wypełnienie pustej strony według własnej inwencji, dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów i gier.

Polecane tytuły

Materiały o książce


Alfie o swojej książce

Pointless Blog na Facebooku


Subskrybuj PointlessBlog

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...